Klasik Cilt Bakımı


Klasik Cilt Bakımı

Uygulama, uzman kişiler tarafından hijyenik şartlarda yapılırsa, hiçbir yan etki söz konusu değildir.

Cilt bakımı; bay, bayan her iki cinse ve tüm yaş gruplarına uygulanabilir. Seans aralıkları kişinin özel bir problemi yoksa 4-6 haftadır. Özel bir problem söz konusu ise uygulama 2 hafta ara ile yapılabilir.

Merkezimizde kişilere özel kozmetik danışmanlıkta yapılmaktadır. Böylece kişiler ciltlerine en uygun ürünlerle ve en doğru şekilde ev bakımlarını yapabilecek bilgiye sahip hale gelebilmektedirler. Uygulama süreleri; mini bakım için 30 dakika, aylık bakım ise 1, 1.5 saattir.


HYDRAPROFACİAL


HYDRAPROFACİAL

HydraProfacial ; yaşlanma karşıtı bir bakım olarak da kabul edilen ve ölü deri, cilt lekeleri ve siyah noktaların giderilmesini sağlayan bir uygulamadır.

HydraProfacial kendine özgü vakumlanma özelliği sayesinde cildin temizlenmesini sağlar ve ciltte herhangi bir ağrı veya sızı hissetmezsiniz.

Cilde kesinlikle zarar vermeyen aksine cildi yenileyerek ferah ve güzel bir görüntü elde edilmesini sağlayan bu yöntem pek çok bireyin sağlıklı ve parlak cilt hayalini gerçeğe dönüştürüyor.


STARLİGHT


STARLİGHT

Starlight bakımı, cildin ihtiyacına yada bir problem varsa, ciltteki probleme yönelik serumlar ve maske kullanılarak yapılan kişiye özel cilt bakım protokolüdür.